Dělení Mitey

26. října 2015 v 17:28 | Tundra
Jak jste si jistě všimli, v záhlaví jsou dva vlci - černý a bílý. Oba jsou klidní a rozmlouvají spolu v míru. Takto to chodí i v Mitee - ačkoli obě části jsou absolutně odlišné, snášejí se a respektují. A to nejvíce jejich dva vůdci - Tundra a Damir. "Vlci" je nazývají Vůdci Světů, kteří je chrání a starají se o ně. Pokud bychom ale mluvili o jejich druhu, nemůžeme si být jisti - jsou totiž určitý typ "bohů", který odpradávna existoval a existuje dodnes. Takže - Mitea se dělí na DVĚ části:

Stranu Temnoty a Stranu Světla.

Jak už bylo zmíněno, obě jsou odlišné - ale není to tak, že by na jedné polovině byli zlí vlci a na druhé hodní, nebo na jedné bílí a na druhé černí... Jsou to dvě strany naší země, ale nejsou nijak odlišné na pohled, ale vlci jsou často odlišní velmi. Vlci si totiž vybrali svého vůdce, to znamená, že kdo se jim zamlouval víc (jakože jeho/její chování, způsob života, povaha, minulost atd...) na toho stranu se "přidali". Nejsou to dvě smečky, jenom dvě veliká území, která se dělí na další smečky.

>> ROZKLIKNI PRO POKRAČOVÁNÍ <<
NECROMANTIX
Tato strana je nazývána Strana Temnoty. Vůdcem tohoto území je Damir, který má převážně ČERNOU barvu (částečně proto je to strana temnoty). Necromatix už z názvu vypovídá o zájmu této strany - temná strana magie. Vlci, kteří v ní žijí nejsou temní, mají jen jiné zájmy. Připojit se do této smečky není hloupé a ani se nepřipojíš mezi území vrahounů atd... Takže se neboj kontaktovat vůdce a připoj se mezi nás!

KHOELI
Tato strana je též nazývána Stranou Světla. Toto území vede Tundra, převážně BÍLÁ až ŠEDÁ vůdkyně (a částečně proto je to strana světla). Khoeli o ničem vypovídat nemůže, ale znamená to Měsíc nebo měsíční zář. Já vím, je to trochu nespravidlivé, protože Slunce (taky) září... Jenže samozřejmě je to pradávný název a my s tím nic neuděláme. Ale zde také nežijí jen hodní vlci... Takže se nemusíš cítit špatně když neuděláš něco správně, nejsi jediný a každý někdy dělá chyby. Pokud se sem připojíš, neprohloupíš!

Tak snad se líbilo a klidně se ptejte na cokoli jiného!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama